Двама основни футболисти на Левски напуснаха с контузии мача с Пирин (Благоевград), спечелен от "сините" с 3:0.
Принудително заменени бяха Антонио Вутов и Роман Прохазка.

По-тежко е положението на младежкият национал, чийто глезен бе обхванат от шина. Най-вероятно Вутов ще пропусне оставащите мачове на своя отбор до края на годината.

Малко след началото на второто полувреме словакът бе заменен от Васил Панайотов, след като се хвана за бедрото.

В същото време Роман Прохазка, не се нае да коментира ситуацията, при която бе отсъдена реализираната от него дузпа за 1:0. Словакът обаче изрази задоволството си от факта, че "сините" са стигнали до пореден изразителен успех.

"Радваме се, че започнахме да си вкарваме положенията. Ние и преди създавахме такива, но не ги реализирахме. Ако трябва да сме честни, не играхме добре през първото полувреме. Важното е, че победихме. Не видях ситуацията при дузпата. Съдията я отсъди и аз я вкарах. Това е", заяви Прохазка след срещата.