Вадуц и Левски играят при резултат 1:0 в двубой от първия квалификационен кръг на Лига Европа, игран на стадион: "Рейнпарк".

Последните 10 срещи на Вадуц: Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.

Последните 10 срещи на Левски: Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 гостувания.

Вадуц - Левски 1:0

Мохамед Кулибали - 1:0

Вадуц: Хирзел, Дражан (Люхингер 69'), Кулибали (Бабич 86'), Тадич, Гаич, Матюс, Вон Нидерхаузерн, Досу (Брунер 63'), Визер, Мунтвилер, Гьопел

Левски: Митрев, Цветкович, Белаид, Яблонски, Горанов, Мариани (Костов 79'), Белмонт, Гомес, Кабрал (Иванов 59'), Обертан, Буш (Димитров 74')

1' - Начало на мача. "Сините" започнаха с принудителна смяна малко преди срещата, след като Хали Тиам се контузи по време на загрявката.

3' - Левски владее продължително топката в средата на терена, разучавайки опонента си.

7' - Буш! Румънецът се оказа непокрит, получавайки прекрасен пас по земя отляво и шутира към вратата. Топката обаче се оказа прекалено лесна за вратаря Хирзел.

14' - ГОЛ! Кулибали прониза вратата на Божидар Митрев с прецизно изпълнение от границата на наказателното поле.

16' - Нервите на Антони Белмонт не издържаха и той получи жълт картон.

21' - Аймен Белаид също бе оцветен в жълто.

22' - Опасен удар от пряк свободен удар на Милан Гаич бе отразен от Митрев.

27' - Давид Яблонски по традиция създаде опасност пред вратата на противника при ъглов удар. Защитникът стигна до топката в опасна близост до вратата и шутира, но неточно.

30' - Домакините бяха близо до това да си отбележат автогол, след като Мунтвилер направи шпагат при прострелен пас на Жерсон Кабрал. Вратарят Хирзел обаче внимаваше и се намеси.

34' - Удар на Тадич, топката минава встрани от вратата на "сините".

39' - Опасна контраатака завърши с опасен изстрел на Йодел Досу от границата на пеналтерията. Топката минава на сантиметри от горната греда.

42' - Жълт картон получава Нилс вон Нийдерхойзер.

45' - Край на първото полувреме.

46' - Начало на втората част. Феновете на Левски бяха официално предупредение да се въздържат от расистки прояви по адрес на футболистите на Вадуц.

47' - Жълт картон и за Давид Яблонски.

49' - "Сините" се настаниха продължително в наказателното поле на домакините и стигнаха до няколко опасни ситуации от статични положения.

56' - Добра атака на Левски завърши с пропуск на новото попълнение Давиде Мариани. Халфът се размина с топката след прострелно центриране по земя на Иван Горанов.

59' - Почти невидимият на терена Жерсон Кабрал бе сменен от Станислав Иванов. Крилото видимо недоволства от смяната.

62' - Не кой да е, а защитникът Давид Яблонски опита късмета си с мощна тупалка от разстояние. Топката обаче мина над напречната греда.

67' - Милош Цветкович се възползва от грешка на съперниковата отбрана, влезе в наказателното поле и потърси Буш, но защитник на Вадуц изчисти с глава.

73' - Кулибали отново притесни синята отбрана. Футболистът проби опасно отляво и шутира, но неточно.

76' - Жълт картон за Гьопел за бавене на играта.

78' - Обертан! Звездата на Левски бе изведен в наказателното поле и шутира. Топката обаче рикошира и излезе в корнер.

79' - Давиде Мариани напусна принудително терена, заради болки в десния крак. Станислав Костов влезе на негово място.

83' - Отличен шпагат на Яблонски предотвратява голова възможност за Вадуц.