Левски - Вадуц играят при резултат 3:2 в среща-реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Първият двубой завърши с победно 1:0 за Вадуц.

Последни 10 срещи на Левски: общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби.

Последни 10 срещи на Вадуц: 4 победи, 5 равенства и 1 загуба.

Стартови състави:

Левски: Митрев, Цветкович, Яблонски, Беалид, Горанов, Гомес, Белмонт, Кабрал, Мариани, Обертан, Буш

Вадуц: Хирцел, Гьопел, Мунтвилер, Вайзер, Вон Нидерхаузен, Гаич, Колибали, Дражан, Матис, Досу, Тадич

1' - Начало на мача.

4' - Жерсон Кабрал овладя добре далечно подаване и центрира на сляпо в наказателното поле на гостите, където обаче нямаше никой.

10' - Габриел Обертан проби отляво и стреля от много малък ъгъл, но вратарят Хирцел улови без проблеми.

13' - Кабрал отправи хубав изстрел от далечно разстояние, но Хирцел изби в корнер.

20' - Сержиу Буш получи хубав извеждащ пас в наказателното поле. Нападателят стреля, но защитник протегна крак и топката излезе в ъглов удар.

25' - ГОЛ! Мохамед Колибали вгорчи живота на домакините след  на пръв поглед лесен за спасяване удар от границата на пеналтерията

27' - Удар от далечно разстояние на Давиде Мариани. Хирцел обаче бе на мястото си и спаси.

35' - ГОЛ! Сержиу Буш прониза вратата на Хирцел с прецизен удар по земя - 1:1.

42' - Кабрал центрира и намери Буш, който обаче не съумя да прати топката в очертанията на вратата.

45' - Край на първото полувреме.

46' - Начало на втората част, която започна с донякъде логична смяна на вратарите в Левски - Мартин Полачек замени Божидар Митрев.

53' - ГОЛ! Аймен Белаид се оказа в наказателното поле и бележи за 2:1.

54' - ГОЛ! Груба грешка на резервата Полачек при центрирана топка позволи на Игор Тадич да се разпише.

61' - Диагонален удар от дистанция на Колибали. Топката минава покрай лявата греда.

65' - Буш бе изведен зад защитата на гостите от, но нападателят не успя да се разпише, решавайки да финтира.

74' - Костов! Нападателят засече с глава центриране отдясно на Кабрал, но Хирцел хваща топката.

75' - Дузпа! Буш се озова на земята, съдията е категоричен.

76' - Пропуск! Буш се нагърби с отговорността, но пропусна от бялата точка.

85' - ГОЛ! Жерсон Кабрал се разписа след мощен удар извън наказателното поле.