Левски на Славиша Стоянович продължава с победната си серия. Под ръководството на спеца, "сините" записаха 5 поредни успеха в Първа лига.

Сега, на стадион "Георги Аспарухов", 26-кратния шампион на България се наложи с 1:0 над сръбския Радник (Сурдулица) в контрола. Единственият гол беше дело на Паулино от дузпа през първото полувреме.

"Сините" започнаха с експериментален състав, като сред титулярите бяха трите нови попълнения Луи Нганиони, Нуно Рейш и Богдан Вашчук.

Вашчук имаше две възможности да се разпише през второто полувреме, но направи пропуски. Гостите от Сурдулица бяха близо до изравнително попадение в 68-а минута, но вратарят Митрев спаси удара на останалия сам срещу него Пантелич.

Съставът на Левски: Божидар Митрев, Ивайло Найденов (70-Цветкович) Луи Нганиони, Нуно Рейш (70-Аймен Белаид), Давид Яблонски, Филипе Нашименто (76-Мартин Петков), Илия Юруков (60-Белмонт), Богдан Вашчук (70-Илия Димитров), Паулиньо (76-Алекс Боримиров), Атанас Кабов (60-Станислав Иванов), Сержиу Буш (60-Ривалдиньо).