Мнение на старши треньора на Левски Петър Хубчев след равенството 1:1 при гостуването на Берое в 18-ия кръг на футболното първенство на България:

"Като резултат няма как да не съжаляваме. По-скоро загубихме точки, особено ако гледаме второто полувреме. Но за разлика от предишното ни гостуване (0:1 срещу Ботев в Пловдив), сега се представихме по-добре. Бяхме по-агресивни и до края търсехме трите точки. Това е важно за нашия отбор.

Берое също предостави голяма борба. Сериозна битка през цялото време и особено през първата част, когато те бяха по-свежи.

Няма как да бъдем доволни, че получаваме такъв елементарен гол в такъв неподходящ момент. Може би моментно разконцентриране. Това е недопустимо, но се случва.

По никакъв начин този мач не беше по-специален за мен. Не сме пазили сили за срещата за купата срещу Черно море. Възможно е да има промени в състава предвид сгъстената промяна. Освен това, имахме и трима-четирима човека с оплаквания от днес, ще видим.