Ливърпул завърши с победа предсезонната си подготовка, след като надви с 3:1 италианския Торино на своя "Анфийлд".

Като цяло отборът на Юрген Клоп доминираше напълно над своя противник и "биковете" имаха късмет, че допуснаха "само" три попадения в своята врата, а при повече късмет за домакините резултатът можеше да бъде доста по-впечатляващ.

Още в 17-ата минута Фабиньо бе близо да вкара за домакините, но пропусна дузпа и би встрани вратата. Все пак четири минути след това Фирмино даде аванс на "червените" след хубаво подаване на Салах в наказателното поле.

Точно три минути след това Вайналдум удвои аванса на своя тим, след като холандецът прокара от близка позиция топката между краката на противниковия страж, след като преди това Фирмино и Салах направиха хубава комбинация.

Белоти намали за гостите в 31-ата минута. Той се възползва от груба грешка в защитата на Ливърпул и от близка дистанция се разписа.

Стъридж оформи крайното 3:1 за Ливърпул в 87-ата минута след хубаво подаване на новото попълнение Шакири.

ЛИВЪРПУЛ - ТОРИНО 3:1
1:0 Фирмино 21
2:0 Вайналдум 24