В Ливърпул явно са били пророци след като се оказва, че още през първото полувреме срещу Залцбург снощи са предвидили, че резултатът ще стане 3:3.

Червените дръпнаха с 3:0, за да допуснат изравняване през втората част, след което Мохамед Салах все пак ги спаси с победен гол.

Английските медии обаче забелязаха, че веднага след като австрийците върнаха един гол в 39-ата минута чрез Хуан Хий-Чан, таблото за кратко е показвало 3:3, вместо 3:1.

В началото на второто полувреме гостите набързо реализираха още 2 попадения, за да доведат наистина нещата до 3:3, преди в крайна сметка все пак да загубят след втория гол на Салах в мача.

На „Анфийлд“ се надяват, че в бъдеще няма да предизвикват съдбата по този начин и когато хората на Юрген Клоп имат солиден аванс няма да се стига до неочакван развой на двубоите.