Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер смята в навечерието на мача на четвъртфинала на Шампионската лига срещу Барселона, че опитът от мачове с Пари Сен Жермен ще помогне на футболистите му.

В 1/8-финалите Юнайтед отстъпи на парижани след 0:2 у дома, но като гост спечели сензационно с 3:1 в последните секунди.

"Спомените за Париж ще помогнат на играчите. Те показват, че можем да обърнем играта. Разбира се, Барселона на "Камп Ноу" е труден опонент, но ситуацията ни е с един гол по-добре, отколкото при Пари Сен Жермен.

Трябва да сме фокусирани и уверени, когато имаме шансове да отбележим. Защото ще ги създадем. Ще трябва да поемете дълбоко дъх и да ги реализирате.

Трябва да играем по-добре и да покажем нашия футбол. Нямам нищо против, ако вкараме победен гол в 93-та минута, защото ако се стигне до допълнително време, тогава значи, че сме в добра форма", заяви Оле Гунар Солскяер.