Манчестър Юнайтед победи Милан с 5:4 след изпълнение на дузпи в мач от приятелския турнир International Champions Cup, игран в Кардиф пред близо 66 хиляди зрители. В редовното време двата отбора направиха равенство 2:2.

Маркъс Рашфорд даде аванс за англичаните след близо четвърт час игра, но Сусо изравни в 26-ата минута.

В 60-ата минута Виктор Линдельоф си вкара автогол след удар с глава на Саму Кастийехо, но 12 минути след това резервата Джеси Лингард изравни и мачът беше решен след дузпи.

При 11-метровите удари Давид де Хеа се намеси решително след изпълнение на Даниел Малдини, докато Даниъл Джеймс реализира победната дузпа в полза на Манчестър Юнайтед.

"Червените дяволи", водени от Оле Гунар Солскяер, все още нямат нито едно поражение по време на предсезонните си контролни мачове.