Tреньорът на Ювентус Маурицио Сари съвсем очаквано не остана очарован от победата на "бианконерите" над Болоня. Торинци спечелиха с 2:1, но в края на срещата гостите изненадващо можеха да изравнят.

В 94-ата минута гредата спаси Юве, след което легендарният вратар Джанлуиджи Буфон с фамозна намеса отчая "хрътките".

"По време на почивката казах  на играчите, че не трябва да се чувстваме комфортно поради предимството в резултата. В противен случай бихме могли да се окажем в много рискова ситуация.

Има ясно разграничение между ефективна игра на пас и притежание заради самото владеене. В крайна сметка в последните пет минути на мача направихме банални грешки и загубихме топката в последната трета на атаката.

Отборът трябва да работи над тези детайли. Това бе добра игра, помрачена от нас от три или четири ужасни грешки. Трябва да накараме играчите да разберат, че притежаването на топката е с конкретна цел", каза Сари.