Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан коментира равенство в мача от 17-ия кръг на Ла Лига с Валенсия (1:1). Неговият отбор стигна до равенството в петата минута от добавеното времето. Асистенцията бе на вратаря Тибо Куртоа, който се бе включил в атаката на своя отбор.

"Тибо Куртоа сам реши да се включи при корнера и това показва, че искахме равенството и никога не трябва да се отказваме. Реал е отбор, който никога не се отказва.

Момчетата вярваха, че могат да го направят, и те го направиха. Заслужавахме гол. Трябва да приемете това, което ви дава футболът. Точка е малка награда. Имахме много добро първо полувреме, те бяха по-добри през второто. Изравнихме, но мисля, че заслужаваме малко повече", заяви Зинедин Зидан.