Гол на Един Джеко минута преди края донесе три точки на Рома при гостуването на Торино в първия кръг на Серия А. "Вълците" спечелиха с 1:0 след истински шедьовър на Джеко, който намери топката от въздуха и я прати в мрежата.

Двата отбора изиграха равностоен мач с положения и пред двете врати. Рома на два пъти нацели гредите след удари на Александър Коларов преди почивката и на Един Джеко през втората част. Голови положения за Рома изпуснаха още Ченгиз Юндер, Хавиер Пасторе и Джъстин Клуиверт.

Торино също имаше своите ситуации, като най-добрата възможност изпусна Яго Фалке, който стреля опасно, но отлична намеса на новия вратар на Рома Робин Олсен предотврати сигурно попадение в 83-а минута.

Минута преди края на редовното време новото попълнение Джъстин Клуиверт проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Един Джеко от въздуха прати топката в мрежата и донесе победата на Рома.