Фен на Тотнъм пропусна най-великото полувреме в клубната история по собствено желание, гърмят английските медии.

Снощи "шпорите" изиграха исторически полуфинален мач-реванш срещу Аякс в Шампионската лига и макар да изоставаха с 0:3 в общия резултат, постигнаха сензационна късна победа.

Така Тотнъм ще играе за първи път в своята 137-годишна история във финал на Шампионската лига, макар да стартира настоящия сезон само с една точка в първите си три мача в груповата фаза.

Впечатляващото е, че Тотнъм нокаутира Аякс само за едно полувреме, след като не вкара нито в Лондон, нито през първата част в Амстердам снощи.

В социалните мрежи се появи снимка на върл фен на английския клуб, който е напуснал стадион "Йохан Кройф Арена" на почивката снощи.

Очевидно мъката на запалянкото е била огромна, защото той маха за сбогом извън стадиона, зарязвайки платеното място в арената. Ултрасът стана обект на подигравки, като очевидно след последния съдийски сигнал той е проливал сълзи както от радост, така и яд, че не е видял с очите си паметния хеттрик на Лукас Моура.