Тотнъм победи с 3:2 Ювентус в среща от турнира Интернешънъл Чемпиънс къп, играна в Сингапур. Срещата бе особено зрелищна през второто полувреме, а "черешката на тортата" постави Хари Кейн, който вкара победния гол за англичаните от центъра в добавеното време на двубоя.

Ерик Ламела откри резултата в 30-ата минута, довкарвайки топката след първоначално спасяване на Джанлуиджи Буфон на удар на младия Трой Перът.

Останалите 4 гола в мача паднаха през второто полувреме, а шампионът на Италия направи пълен обрат в рамките на само три минути. В 57-мата минута Гонсало Игуаин изравни с техничен удар, а веднага след него Кристиано Роналдо вкара за 2:1 от движение.

Малко след това в игра за Ювентус се появи новото попълнение Матайс де Лихт, който обаче няма да запомни с добро дебюта си, след като тимът му допусна два безответни гола.

В 65-ата минута Лукас Моура изравни от близка дистанция, а в трета минута на добавеното време Хари Кейн първи достигна до една топка в центъра на терена и моментално стреля към вратата на Войчех Счесни, за да го прехвърли за крайното 3:2.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="bg"><p lang="en" dir="ltr">Good to be back  <a href="https://twitter.com/hashtag/COYS?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#COYS</a> <a href="https://t.co/0IyYufatit">pic.twitter.com/0IyYufatit</a></p>&mdash; Harry Kane (@HKane) <a href="https://twitter.com/HKane/status/1152943509982318593?ref_src=twsrc%5Etfw">21 юли 2019 г.</a></blockquote>