Доскорошният нападател на ЦСКА Фернандо Каранга реализира първите си голове в Китай.

В мач от 13 кръг на първенството бразилецът вкара при равенството 2:2 на Хенан Цзяние срещу Шанхай Шенхуа.

За Каранга това беше втори мач и първи като титуляр, като и за двете попадения асиститира сънародникът му Иво Оливейра.

Гостите от Шанхай откриха резултата в 25-ата минута чрез Чжън Лу, но само след пет Каранга изравни, когато засече с глава центриране от корнер. Отново Шенхуа дръпна напред в резултата с попадение на Фреди Гуарин в 70-ата минута, а Каранга пак беше точен в 77-ата, разписвайки се с шут по земя от седем-осем метра.

В състава на гостите личаха имената на Фреди Гуарин, Оскар Ромеро и Демба Ба.

Отборът на Каранга е 14-и с 12 точки, точно над местата на изпадащите и с 2 точки пред първия застрашен Далиен Ифън.