Бившият спортен директор на ЦСКА Аспарух Никодимов-Паро обяви, че се води война срещу армейците и не пропусна да оплюе съдийството на Станислав Тодоров по време на мача с Черно море.
"Това, което се извършва срещу ЦСКА не е от сега. От години е така. Всички се страхуват от ЦСКА и затова прибягват до задкулисни действия от страна на БФС", категоричен е Паро.
"Дори Лудогорец, които са шампиони и разполагат със солидни финансови средства, също ги е страх от нас. Силно се надявам, че няма да предприемат подобни действия и за двубоя в неделя", каза още опитният специалист.
"Може да не одобрявам начина по който се работи в ЦСКА в момента, но нещата трябва да се кажат. Стойчо Младенов няма да е нито първият, нито последният който ще изпита това на гърба си".
"Аз си спомням, че когато бях треньор на тима през 2001 г. на един мач с Нефтохимик вратарят на противника хвана Асен Букарев за крака и Антон Генов се направи, че няма нищо!"
"Подобно нещо беше и във Варна - Сидибе го свалят на земята с две ръце и никакъв сигнал. Нищо чудно всичко да е било планирано предварително. Явно всички са срещу ЦСКА", завърши Паро.







Катя Ивкова: РЗИ няма да бъдат закривани, остават по места
БАБХ установи две огнища на шарка по овцете и козите в Хасково и Кърджали
Муцунски: Търсим справедлив и предвидим европейски процес за членството ни в ЕС
Какво всъщност се случва при Ахелой? Историк разбива митовете за великата битка
Дуа Липа се показа с най-модерния бански това лято
Бойко Борисов: Защо Радев говори с НАТО, ако няма заплаха за България? (ВИДЕО)
Превишението на скоростта е новото нормално: 79% от американците го правят
OSCA: забравеният символ на автомобилното изкуство
Защо задната скорост може да вие като развалена прахосмукачка
7 култови спортни коли, които си отидоха без наследник
Двубоят Джошуа – Фюри е под въпрос: Надеждата угасва
На този ден: Терънс Крофорд стана абсолютен шампион след нокаут над Джулиус Индонго (ВИДЕО)
Двама български джудисти стартират на световното първенство за кадети
Майкъл Пейдж дебютира в RAF срещу Александър Шлеменко
Депресия и тау патология могат да стоят зад рисковото шофиране в напреднала възраст
Витамин D е свързан с по-добра когнитивна функция
Проф. Юта-Берглер Клайн: GPT-1 антагонистите, използвани при диабет и за отслабване, предпазват и сърцето
Нов ЯМР, скенер и линеен ускорител ще заработят в ИСУЛ от есента
Коментари
Напиши коментар14:48 | 7 ное 2013 г.
13:52 | 7 ное 2013 г.
Напиши коментар