Младата надежда на ЦСКА Антон Карачанаков пропусна днешната тренировка на армейците заради травма във врата, съобщава официалната страница на клуба.

Карачанаков не игра в първия мач на ЦСКА от пролетния полусезон при победата с 2:1 вчера срещу Черноморец в Бургас. Защитникът Пламен Крачунов вече е напълно възстановен от контузия в ахилесите и днес се включи пълноценно в тренировката.

В четвъртък от 14,00 часа в националния пресклуб на БТА пък ще се състои пресконференция на сдруженията "Червени сърца" и "ЦСКА Завинаги" на тема: Стартиране на кампания за събиране на средства за възстановяването на сектор "В" на стадион "Българска армия".

В пресконференцията ще участват: 1. Сергей Славчев - председател на УС на сдружение "Червени сърца" 2. Костадин Петков - заместник-председател на УС на сдружение "Червени сърца" 3. Представител на ПФК ЦСКА 4. Представител на сдружение "ЦСКА Завинаги".