Левски проявява интерес към десния защитник на Локомотив София Елтон Дош Рейш. "Сините" са готови да предложат Пламен Димов и малка сума доплащане за правата на френския бранител.
26-годишният Елтон направи добър сезон за столичните железничари, като записа 27 официални мача с 1 гол. Той има договор за още един сезон с Локомотив, но не е сигурен, че ще остане в "Надежда".
"Обсъдихме ситуацията с президента. Той ми каза, че ще направи всичко необходимо, за да остана в отбора. В момента имам договор до юни 2015 година, но няма гаранции, че ще продължа тук и през следващия сезон".
"Отбори от горната половина на таблицата имат интерес към мен", коментира Елтон във френските медии, цитирани от БТА.
Според информацията, освен Левски, също така Берое и Локомотив Пловдив следят играча. Той пък не изключи възможността да се завърне и в родината си.
"Опцията да се завърна във Франция не е за пренебрегване, макар че това ще бъде по-трудно осъществимо", каза защитникът.







Нагло паркиране в София: Гаражи непрекъснато са блокирани
Сигнал от Бургас: Контейнер за боклук е оставен в центъра на ключово кръстовище
Най-актуалните тенденции при коледните украси за 2025 г.
Рецепта за коледни меденки с портокал и канела
Кели Кларксън най-лесно пише коледни песни
5 вълшебни билки, които спират косопада
Цветът на 2026 година е странен и успокояващ - разберете кой е той
Как бързо да направим домашно кисело зеле?
10 от най-великите творения на Zagato
Камионите Freightliner Cascadia ще виждат като хората
Вижте 128-годишната история на Rolls-Royce в 4-минутен клип
Без изненади - японски марки правят най-здравите нови автомобили
Брендън Морено недоволен от спирането на мача на UFC 323
Тръмп: Грандиозното UFC шоу пред Белия дом ще включва 8–9 шампионски двубоя
Али Юзеир се завърна в стил: зрелищен нокаут за по-малко от три минути на SENSHI 29
Мераб Двалишвили: „Ще се върна по-силен и ще си върна пояса“
Защо тялото ни търси тишината?
Селективен мутизъм: Когато думите на детето замръзват от страх
Какво е влиянието на епигенетиката при ендометриозата?
БАПЗГ организира протести в цялата страна от сряда заради ниските минимални заплати в последните проектобюджети
Коментари
Напиши коментар19:27 | 25 май 2014 г.
Напиши коментар