Съдийският наблюда­тел на мача Лудогорец Реал Мадрид Лучи Лучано е преброил осем основни грешки на главния съдия на срещата Крейг Томсън и неговите помощници, пише вестник "Меридиан мач".

Дясната ръка на легендата в съдийството Пиерлуиджи Коли­на изгледал много внимателно спорните ситуации на видеозапис след двубоя и отчел осем груби грешки, като шест от тях били срещу "милионерите" от Разград.

Ето кои са шестте грешки срещу Лудогорец:

1. Несъществуваща втора дузпа за Реал в 24-тата минута след театрално падане на Роналдо

2. Падналият Роналдо умишлено рита прескачащия го Козмин Моци в 28-ата минута, което трябва да бъде червен картон за порту­галеца.

3. Нарушение, извършено от Бензема срещу Александър Александров при второто попадение на испанците

4. Мисиджан е повален в наказа­телното поле в 84-тата минута - кристална дузпа, но Томсън дава само корнер

5. В 89-ата минута излизащият сам срещу вратаря Мисиджан е спрян с несъществуваща засада

6. В първата минута на добавеното време Томпсън дава наруше­ние на границата на наказателното поле за иг­ра с ръка на Арбелоа, а повторението показва, че фаулът е в наказа­телното поле.

Лучано пък отчел ка­то гафове на Томсън в ущърб на Реал Мадрид факта, че не е изгонил Йордан Минев при нарушението срещу Ронал­до при първата дузпа и несправедливо отменен гол заради засада при 1:0 за разградчани.