Мениджърът на Арсенал – Арсен Венгер, заяви, че е доволен от равенството 1:1 като гост на Манчестър Юнайтед в дербито от 12-ия кръг на Висшата лига. Лондончани се добраха до точката с гол на Оливие Жиру в 89-ата минута, като това беше единственият им точен удар в мача.
"Това е положителен резултат, защото губихме до самия край. Получи се добра среща между два организирани отбора. Ние твърде бавно боравихме с топката, в първите 20 минути на второто полувреме Юнайтед ни надигра и заслужено вкара гол. Но когато губите, а в края сте измъкнали равенство, трябва да сте щастливи. Днес ни липсваше скорост, но оставаме в играта", каза Венгер.








Toyota на съд за плагиатство: Откраднали технология за африканска триколка
Турция отчита 700 активни разлома в нова сеизмологична карта
Рецепта от тефтера на баба: Лозови сарми с кайма и ориз
Хеликоптер на бреговата охрана се разби по време на тренировъчна мисия в Аляска
Напрежение в Гърция заради паметна плоча на Гоце Делчев в с. Баница
Велислава Петрова: Не сме единствените с резерви към санкции срещу патриарх Кирил
Земетресение с магнитуд 4,1 по Рихтер на гръцкия остров Евбея
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Спирачките с течност отиват в историята
Toyota отива на съд за плагиатство
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Олимпийският шампион Магомед Рамазанов подписа с RАF
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Коментари
Напиши коментар10:44 | 20 ное 2016 г.
09:22 | 20 ное 2016 г.
19:03 | 19 ное 2016 г.
18:43 | 19 ное 2016 г.
17:29 | 19 ное 2016 г.
Напиши коментар