Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер ще обяви дали остава в клуба до 2 месеца. Той обаче е категоричен, че ще остане в професията дори и да е начело на друг клуб.
Френският специалист заяви, че през март или април ще обяви решението си за евентуалното удължаване на 20-годишния си период в клуба.
Натискът върху Арсен Венгер се засили след загубата с 1:5 от Байерн Мюнхен в Шампионската лига.
"Аз ще обявя дали оставам в Арсенал през март или април. Още не съм решил какво да правя. Говорил съм с борда, но не искам да говоря за това как виждам бъдещето си. Важен е клубът не моето бъдеще. Без значение какво ще се случи ще продължа работата си и през следващия сезон", сподели Арсен Венгер.








В "Денят ON AIR" днес от 19:15: Как да се върне доверието в съдебната система?
Нова спирачка пред Националната детска болница: Държавната компания атакува КЗК в съда
Голям пожар избухна във фабрика край Атина (+ВИДЕО)
Румен Радев: Минималната работна заплата няма да бъде замразявана през 2026 г.
Прокуратурата обвини мъжа, който хвърли Къци от Лъвов мост
Божанов: Идеята за осигуровки на държавните служители получава подкрепа
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Коментари
Напиши коментар16:54 | 17 фев 2017 г.
13:19 | 17 фев 2017 г.
13:13 | 17 фев 2017 г.
13:03 | 17 фев 2017 г.
Напиши коментар