Младият защитник Марк Бартра вероятно ще бъде титуляр в утрешния мач на Барселона срещу Леванте, съобщават каталунските медии.
Шампионите откриват новата година с двубой на „Камп Ноу”, но треньорът Хосеп Гуардиола има доста проблеми с отбраната си преди мача.
Жерард Пике е наказан, а Карлес Пуйол е контузен. Въпреки че Габи Милито вероятно ще попадне в групата, тъй като преодоля травмата си, наставникът на Барса ще предпочете да го остави на пейката.
Почти сигурно Ерик Абидал и Бартра ще си партнират в центъра на защитата, след като Гуардиола не повика Андреу Фонтас за днешната тренировка, а освен Бартра с тима се подготвяха Тиаго Алкантара и Виктор Васкес.
Испанският гранд направи първата си тренировка за новата 2011-а година, Пеп изведе играчите си още в 12,00 часа по обед местно време и футболистите определено изглеждаха в добро настроение.


От "Златната игла" до Кан: Пътят на Ивет Бианки в света на висшата мода
58-годишна жена загина при пожар в къща във Варна
Китайски хороскоп за 29 юни 2026: Самотата свършва за 4 зодии
Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца
Гуцанов: Това, което става във Варна, е върхът на айсберга
Фризьори съветват как да запазим цвета на косата си след боядисване
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Георги Аначков донесе трети медал за България от Европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар