Полузащитникът на Барселона Иван Ракитич отново изчетка треньора си Луис Енрике, за когото обяви наскоро, че би скочил от мост.
Хърватинът е недоволен от малкото игрови минути, които получава в сравнение с миналия сезон, но и формата му няма нищо общо с продукцията, която показваше преди време на стадион "Ноу Камп".
"Ние заслужавахме победата срещу Реал Сосиедад снощи, защото играхме наистина много добре", каза Иван, който беше заменен в средата на второто полувреме.
"Моето доверие в Луис Енрике е силно както винаги досега. Живея за футбола и треньорът ме познава по-добре от всеки друг. Това, което мога да сторя е да продължа да работя здраво, за да му покажа на какво съм способен."
"Искам да удължа договора си и да остана в Барса още доста време", допълни хърватинът, слагайки край на спекулациите за своето бъдеще.







Рецепта за закуска с кисело мляко и протеин
"Армейците" загубиха с 1:3, но продължават напред след победата с 3:0 в първия мач
Швеция свали възрастта за наказателна отговорност на 14 години
Москва отхвърли критиките на Япония за Курилските острови
Неочакван обрат при разследването на атентата срещу италиански журналист
Алесандра Амброзио получи приказно предложение за брак
ЦСКА се промъкна до плейоф на ЛЕ след загуба с 1:3 от Макаби Тел Авив
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментар18:08 | 20 яну 2017 г.
Напиши коментар