Трима играчи на Барселона ще пропуснат финала за Купата на Испания, ако бъдат санкционирани утре в реванша срещу Атлетико Мадрид.
Това са звездата Лионел Меси, централния защитник Самюел Юмтити и левият бек Жорди Алба. Каталунците имат комфортна преднина от 2:1 след първата срещу и утре излизат като тежки фаворити в реванша на стадион "Ноу Камп".
Тримата футболисти на Барса имат по два натрупани картона в турнира този сезон, но интересното е, че само две от шестте официални предупреждения са заради нарушения.
Четири от жълтите картона са заради протести и бавене на време. Именно тази тенденция вбеси треньора Луис Енрике, който заговори публично за кампания срещу отбора му.
Двата картона на Меси са заради бавене на време срещу Реал Сосиедад и заради фаул срещу Филипе Луиш преди седмица. Жорди Алба е наказана заради две съдийски оспорвания, а Юмтити - заради нарушение (при успеха с 3:1 над Атлетик Билбао) и спор с Ариц Адурис в първия мач, завършил 2:1 за баските.







ЦИК прие хронограмата за президентския вот на 25 октомври
Смъртното наказание в САЩ се завръща с пълна сила
Рецепта за неустоим малинов чийзкейк без печене
Председателят на БАН: България увеличава средствата за наука, но е далеч под средното за ЕС
Ангел Мавровски: Скоро няма да останат животни, които да ваксинираме
Минимален гардероб, максимален брой комбинации
Никълъс Холт ще изиграе самовлюбения проф. Локхарт в новия "Хари Потър"
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментар17:45 | 6 фев 2017 г.
Напиши коментар