ПСЖ напълно надигра Барселона с 4:0 в 1/8-финалния мач на Шампионската лига снощи, но всичко започна с перфектното изпълнение на Анхел Ди Мария от пряк свободен удар в 19-ата минута.

Как обаче се стигна до гола на аржентинеца и какво се обърка за Барса секунди преди топката да посети мрежата зад вратаря Марк-Андре тер Стеген?

Нападателят на Барса Неймар получи болки в крака и остави временно своите с 10 души. Вместо да спре играта за изкарване на топката извън терена, един от големите грешници снощи Лео Меси реши да подава на Жорди Алба.

Парижани отнеха кълбото и атакуваха, а Самюел Юмтити нямаше друг избор, освен да фаулира Юлиан Дракслер малко пред границата на наказателното поле.

Тер Стеген не носи голяма вина за гола на Ди Мария, защото топката можеше да бъде изчистена с глава от Луис Суарес. Вместо това уругваецът, който беше част от играчите в стената, реши да залегне и така излъга собствения си вратар...