Бившият двукратен най-полезен играч в НБА Стив Неш е на мнение, че Голдън Стейт Уориърс могат да се превърнат в най-добрия отбор в историята.
„Ако те играят отдадено и се борят във всяко притежание и намерят бързо връзката помежду си, тогава за този отбор просто няма да има граници. Потенциалът е огромен, но все още има работа за вършене. Могат обаче да бъдат №1 в историята“ заяви Неш, който работи като консултант за Уориърс и вижда от първа ръка как вървят тренировките.
В същото време Кевин Дюрант вкара 25 точки за 26 минути, но Голдън Стейт победи доста трудно Сакраменто със 105:96, за да вземе втората си победа в предсезонните мачове. Тя обаче дойде много по-трудно от триумфа срещу Клипърс с 45 точки разлика два дни по-рано.
Мачът се игра в Сан Хосе и бе решен от резервите на Уориърс в последната четвърт, която те успяха да спечелят с 27:18, а с това и двубоя.
Шампионът на Западната конференция допусна цели 24 грешки и въпреки че Дюрант бе много ефективен, успявайки в 8 от 11 изстрела от игра, трябваше да потрепери преди да победи. Йън Кларк се включи с 16 точки от пейката, а Стеф Къри добави 13.







Наводнението във Велико Търново: Хаосът е овладян, АПИ пресмята щетите
Лесна запеканка с шунка, хляб и кашкавал
Обрат по случая с незаконния град край Варна: трима служители са освободени
Невидимият фронт на Путин: дронове, саботажи и хибридна война поставят Европа на изпитание
Антон Кутев: Не изключвам до края на годината да се случат промени с данъците
България разполага с инструменти да избегне свръхдефицит
Защо двигателят ви харчи масло
Първата камера за задно виждане е по-стара отколкото си мислите
Mercedes-AMG GT иска да ви накара да забравите за V8
Bugatti направи Mistral в чест на Малкия принц
Виктор Колая преди SENSHI Grand Prix: "Внимавайте за от изненада от Полша"(ВИДЕО)
Иран екзекутира бивш шампион по ММА и международен съдия
Деменцията не е неизбежна съдба, тя е предотвратима
Хламидиална инфекция - до какво може да доведе?
Дракункулоза (болест на гвинейския червей) – едно от последните заболявания, близки до пълна ерадикация
Комарите могат да привикнат към репелентите?!
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар