Общо 44 души са арестувани в Мюнхен около мача Байерн – Марсилия. Това съобщиха от полицията в града днес.
Напиши коментар
Повечето задържани са от агитката на гостите. Там дрогата е била на голяма почит.
Задържаните са притежавали марихуана и хашиш. Някои са снимани от камерите как употребяват наркотиците по време на мача.
Освен това французите са използвали различни видове бомбички и запалителни средства. Има един ранен привърженик на Байерн.
С оглед отпадането на Марсилия явно феновете са се утешавали с помощта на опиати. До големи безредици обаче не се е стигнало.


Обедна емисия
Стадионът на "Славия" потъна в цветя и плакати в памет на загиналите деца (+СНИМКИ)
Смъртоносен токсин и силни челюсти: Рисковете от срещата с риба-заек в Гърция
Повдигнаха обвинение на шофьора на ТИР-а за катастрофата с три жертви на "Тракия"
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Гюров с коментар за бюджета: Гражданите очакваха нещо съвсем различно
СОС реши: Парк "Заимов" запазва името си
DEVIN е любимата марка на българите за поредна година
Volkswagen ID. Buzz става кемпер срещу 2600 евро
Ferrari показа уникат за над милион долара
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
Клареса Шийлдс се завръща в средна категория за битка с Кей Скот
Бетербиев: Третият мач с Бивол може да е след шест месеца, но той не иска да се бие
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Колко часа сън са нужни при децата, според възрастта?
10 заболявания, които могат да повлияят на сексуалния живот
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар