Най-добрият подавач в Бундеслигата през този сезон Емил Форсберг (8 асистенции) се разкая за грубото си влизане в краката на Филип Лам снощи.
Шведът беше изгонен с директен червен картон още в 30-ата минута, а Байерн Мюнхен срази преследвача РБ Лайпциг без особени проблеми с 3:0, вкарвайки всички попадения още през първата част.
"Червеният картон беше моя грешка. Но не съм направил нарушението преднамерено и разбира се, че сега съм тъжен. Извиних се на моите съотборници. Също се извиних и на Филип Лам, който ми каза, че няма проблем и че такива неща се случват", коментира Форсберг.
"Байерн е отбор от най-висока световна класа. Те заиграха наистина много добре срещу нас още от самото начало - с темпо, настроение. Ние допуснахме твърде много грешки и загубихме заслужено", добави Емил.








Родители излязоха на протест: "Борим се всяко дете да се прибере у дома"
Експерти в спор за Бюджет 2026: Къде отиват парите на държавата?
Путин прие Лукашенко във "Валдай" на фона на ескалацията около Беларус
Трагедия в Ню Йорк: Четири деца и две жени са намерени мъртви
Украйна разработва морски дронове, които да превземат кораби, вместо да ги потапят
С бели балони и едноминутно мълчание бе почетена паметта на загиналите деца по българските пътища
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар21:14 | 23 дек 2016 г.
11:32 | 22 дек 2016 г.
09:59 | 22 дек 2016 г.
09:03 | 22 дек 2016 г.
Напиши коментар