Интер Милано победи Байерн Мюнхен с 2:0 в мач от международния турнир Купа на шампионите.

Контролата се игра в Сингапур, а Едер се превърна в герой за своя тим. Бразилецът с италиански паспорт вкара и двете попадения за Интер. Едер се разписа в 8-ата и 30-ата минути.

За Байерн Мюнхен на терена бяха звездите Рибери, Левандовски и Хамес, но от добрата игра в мача с Челси (3:2) нямаше и помен.

Лошата новина за Байерн е, че в 33-ата минута неприятна контузия получи Франк Рибери, като на негово място в игра се появи Милош Пантович.

През второто полувреме и двата отбора намалиха сериозно темпото, допълнително играта се накъса от множеството смени и това не доведе до нови попадения.

Както е известно, преди дни Милан тресна с 4:0 Байерн в контрола, а сега това стори и Интер.