Байерн Мюнхен продължава да жъне победа след победа под ръководството на Юп Хайнкес.

В среща от 12-ия кръг на Бундеслигата шампионът на Германия постигна успех с 3:0 на своя "Алианц Арена".

Видал откри резултата в 31-ата минута и така даде аванс на своя тим в резултата.

Второто попадение бе дело на Левандовски, който са разписа седем минути след чилиеца, a голът за класиката бе дело отново на поляка, но този път в 49-ата минута.

След успеха си баварците са лидери в класирането с актив от 26 спечелени точки.

Съвсем логично мачът започна силно за домакините и още в 5-ата минута Зюле бе на косъм да вкара с глава от близка дистанция, но ударът му премина над вратата.

Броени минути след това Хамес също можеше да се разпише, но успя да нацели тялото на Джефри от състава на противника.

След няколко минути застой все пак баварците стигнаха до попадение.

В 31-ата минута след една изсипана топка в наказателното поле на гостите се създаде голямо меле и Видал бе най-съобразителен, като ударът му от близка дистанция влетя в мрежата.

Само седем минути след това Левандовски удвои. Видал го намери пред наказателното поле, а той направи две-три крачки и с прецизен удар реализира.

До почивката нямаше повече голове, но четири минути след подновяването на играта Лева отново се разписа за класическия резултат.

Той засече страхотно центриране на Киммих с крак от наказателното поле и прати топката във вратата.

Съвсем логично след класическата преднина темпото на игра в състава на домакините поспадна.

В 68-ата минута Робен пробва удар от дистанция, но тя премина покрай вратата, а до края на срещата домакините имаха още няколко добри шанса, които пропиляха и така резултатът остана непроменен.

БАЙЕРН - АУГСБУРГ 3:0