Нападателят на Борусия Дортмунд Юлиан Шибер възнамерява да си стяга багажа през лятото и да потърси късмета си другаде. Той е недоволен от ролята си на твърда резерва, откакто напусна Щутгарт през 2012 година. За него Борусия плати 5.5 млн. евро.
"Няма защо да се самозалъгвам, мисля за напускане. Стига ми като погледна в колко мачове съм играл, нека бъдем честни", заяви Шибер пред Goal.com.
"Под ръководството на Клоп съм имал вълнуващи и много хубави моменти, но е ясно, че съм изживял и някои разочарования. Когато избрах Борусия, бях наясно че Левандовски ще бъде титуляр. Той играе страхотно и всяка седмица показва качествата си. И за мен става по-трудно."
"В сравнение с изявите ми през миналия сезон, през този те са доста по-малко. За мен това не е крачка напред. И колкото по-малко играя, толкова по-малко става самочувствието ми на терена", добавя Шибер, който записа 23 мача през сезон 2012/13.
През настоящата кампания обаче футболистът има 6 мача като резерва в Бундеслигата, записвайки скромните 50 минути. В Шампионската лига той има три мача като смяна, с общо 20 минути. За Купата на Германия има един гол в 3 срещи.







Съдът остави в ареста бившия полицай, обвинен за бруталното убийство в Съединение
3 китайски зодии ще "плуват" в богатство и успех от 24 август 2026 г.
Петима души са в неизвестност след пожар в швейцарския град Тузис
Рецепта за печен картоф с бекон и крема сирене
Неудобната истина зад арестите за "Северен поток": Германия може да е големият губещ
36-годишен призна за отравянето на лешоядите в Стара планина
Задържаха двама за изнудване - искали връщане на "кредити", плашили с оръжия и порно клипове
Петков с атака по Иво Христов: Арогантността на този вицепремиер не е случайна
Италиански град забрани велосипедите
Mercedes-Benz се връща на пазара на таксита в Германия
10 впечатляващи BMW-та, които не стигнаха до серийно производство
Нови натриеви батерии правят революция при евтините електромобили
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Бо Никал иска първо битка с Хамзат Чимаев в UFC
Андреа Стоева и Владимир Тодоров излизат днес на Световното по джудо за кадети
На този ден: Ранди Кутюр си връща титлата на UFC и слага точка на трилогията с Витор Белфорт (ВИДЕО)
Витамин C в грижата за кожата - защо заслужава място в ежедневната рутина?
АПАЗ се обяви против практиката пациенти да осигуряват кръв, за да бъдат оперирани
Билкови репеленти срещу насекоми, 2
МЗ представи новия модел за здравна реформа: ЦАР остава самостоятелен, РЗИ стават дирекции към министерството
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар