Треньорът на Байерн Мюнхен Пеп Гуардиола за пореден път доказа, че е перфекционист, акцентирайки върху козметичните грешки на неговия тим при гръмката победа със 7:1 срещу Рома насред Рим.
Още по темата
"Първите няколко минути на мача не бяха толкова перфектни за нас, а Рома игра много добър футбол през второто полувреме. Моите играчи притежават способността да нанасят решителен удар за секунда и това е много важно, но не можем да кажем, че ние изиграхме перфектния мач", сподели Гуардиола.
""Резултатът беше ясен, но ние трябваше да продължим да контролираме топката - нещо, което не направихме в тази част от двубоя. Да, ние сме щастливи от победата и от резултата, както от факта, че сме много близо до класиране за следващата фаза на турнира."
"През второто полувреме позволихме на Даниеле де Роси и Марилям Пянич да намират Жервиньо и Хуан Итурбе, които създадоха две-три опасни положения, спасени благодарение на Мануел Нойер."
"Моят Байерн е различен от моята Барселона. И двата отбора са страхотни и притежават две важни качества - оставят ме да направя това, в което вярвам и да изразя идеите си чрез тях на терена."
"Ако оставиш Рома да играе, те са много опасен отбор. След две седмици пак ще играем срещу тях и тогава ни чака различен мач. Мачът снощи е като инцидент. Този резултат не е мерило за разликата между двата отбора."
"Няма как да имаш добра тактика, ако не притежаваш добри футболисти. Байерн има велики ръководители, страхотни футболисти и чудесни хора. Става дума за това да извлечеш най-доброто от играчите."
"Винаги има малки неща, които можеш да подобриш. Ситуацията снощи не беше нормална, но ти си длъжен да продължиш по същия начин. Изиграхме прекрасно първо полувреме и фантастични десет минути в края", каза още Гуардиола.








В "Денят ON AIR" на 6 юли от 19:15 часа: План-сметката на държава и как да намалим дефицита?
Сделките с имоти се свиха до пандемични нива
10 персонализирани лимузини Togg T10X са подготвени за срещата на НАТО в Турция, има и за Радев
Спипаха 26-годишен дрогиран с откраднат Mercedes край Стара Загора
5 начина да се предпазите от енергийни вампири в офиса
Европа се готви за нова гореща вълна и завръщането на тропическите нощи
Проучване на пазара разкри 7 от най-здравите дизели в историята
Новата хиперкола на Hennessey получи 2031 к.с. и ръчни скорости
Hyundai и Kia ще зареждат колите си с ДВГ от вятъра
Едно от най-редките Lamborghini Diablo отива на търг
Виктор Крашевски: На международния лагер по бойни изкуства може да се учим от легенди! (ВИДЕО)
Макс Холоуей: В UFC не е достатъчно просто да побеждаваш
Едуард Алексанян: "Инстукторите са легенди, а учасниците - класни бойци" (Видео)
Конър Макгрегър: Макс Холоуей ще усети колко опасен съм
Първичен сифилис - може ли да остане незабелязан?
Какви методи за скрининг за онкологични заболявания съществуват?
Освежаващи и полезни: ползите от краставиците
Откриха връзка между определена чревна бактерия и лупуса
Коментари
Напиши коментар18:35 | 18 ное 2014 г.
09:09 | 25 окт 2014 г.
20:36 | 24 окт 2014 г.
10:50 | 23 окт 2014 г.
10:23 | 23 окт 2014 г.
17:41 | 22 окт 2014 г.
11:25 | 22 окт 2014 г.
11:14 | 22 окт 2014 г.
Напиши коментар