ЦСКА-София приема на "Българска армия" Черно море в мач от 7-ия кръг на Първа лига. "Червените" ще гонят реванш за загубата в предишния кръг с 0:2 от новака Дунав. Треньорът Едуард Йорданеску залага на всички нови попълнения, които бяха привлечени по време на паузата в първенството в началото на септември.

Сред титулярите на ЦСКА-София остана само един играч от миналия сезон - защитникът Божидар Чорбаджийски, след като капитанът Борис Галчев бе изваден от отбора заради скандал с ръководството. Ето и съставите на двата отбора:

ЦСКА-София - Черно море 1:0

1:0 Кулма 90+3

ЦСКА-София: Китанов, Манолев, Чорбаджийски, Перес, Недялков, Шимао, Кулма, Руи Педро, Пинто, Арсенио, Джордан

Черно море: Чанович, Сукуп, Станчев, Николов, Венков, Паланков, Цветков, Секо, Илиев, Бакари, Кузма

Проследете двубоя на живо минута по минута в Gol.bg!

1' Начало на мача! Реферът Таско Тасков дава първи сигнал

3' Черно море започва по-добре двубоя. Два поредни корнера в полза на варненци, но без успех

5' Далечен удар на Арсенио - твърде лек и право в ръцете на вратаря на "моряците" Чанович

12' ЦСКА-София пое инициативата, но гостите стоят добре подредени в своята половина

20' Равностойни минути на "Армията", без положения и пред двете врати

25' Тромавият Джордан не успява с нищо да застраши варненската защита

27' Играта на "червените" определено не се получава до момента, без никаква идея в атака

38' Най-добрият шанс за ЦСКА-София до момента! Станислав Манолев се включи в атака и получи топката отдясно в наказателното поле, но ударът профуча покрай далечната греда

40' Слаб удар на Арсенио, Чанович лови без проблеми

45' Таско Тасков дава край на първото полувреме. Постен футбол до момента, с малко интересни моменти пред двете врати

46' Начало на второто полувреме

48' ЦСКА-София натисна съперника, опасен удар на Шимао в наказателното поле бе блокиран

55' Черно море трудно минава центъра в тези минути

58' Мощен удар на Арсенио Нунеш от границата на наказателното поле минава над вратата на Чанович

60' В игра влиза голмайсторът на ЦСКА-София Диого Виана на мястото на разочаровалия Виламр Джордан

65' Центиране от фаул в наказателното поле на варненци, където Чорбаджийски стреля с глава, но Чанович с топ рефлекс избива топката в корнер

71' Уникален пропуск на Черно море!!! Мълниеносна контра на гостите изведе Бакари сам срещу вратаря, но Китанов спаси удара на нападателя

74' Нова отлична намеса на Чанович на вратата на Черно море след коварен удар на Арсенио Нунеш

90+3 ГОООООООООЛЛЛЛ!!! Густаво Кулма бележи победен гол за ЦСКА-София!