ЦСКА разнебити с 6:0 Спортист Своге във втората си зимна контрола. Пред 300 зрители на стадиона в Правец червените взеха срещата с четири гола на Спас Делев, по едно попадение добавиха Четин Седула и Станко Йовчев.

Проверката бе доста динамична, с множество положения, красиви отигравания и голове и заслужена победа за ЦСКА.

Армейците тотално надиграха втородивизионния отбор и не оставиха никакъви шансове на момчетата от Своге.

ЦСКА започна здраво мача и вкара още в 8-ата минута на срещата чрез Четин Седула,у след пас на Спас Делев.

Малко по-късно ролите се размениха и този път Делев заби топката в мрежата на Спортист. Това бяха и най-атрактивните моменти за първото полувреме.

Втората част започна скучновато, но след 75-ата минута ЦСКА направо разнебити тима от Своге и му вкара още четири гола.

В 77-ата минута Румен Трифонов намери в наказателното поле Спас Делев и той с лекота направи 3:0. Последва и гол на Станко Йовчев, след пас на Иван Бандаловски.

В 83-ата минута Спас Делев записа хеттрик, а крайното 6:0 дойде след две минути и отново Спаско вкара топката в мрежата на слисаните футболисти на Спортист.