Силният човек в ЦСКА Александър Томов за пореден път се показа като изключителен оптимист.
Той обяви по време на коледното тържество на отбора, че в момента клубът се намира във възход и го чакат добри финансови дни.
"Това беше година на спасението, година на прехода за ЦСКА, но заедно с това и година на възход. Защото на 10 юли тази година, ние имахме няколко играчи, но не и отбор.
"Нямаше подготовка, нямаше лагери. Днес отборът и клубът са в състояние да се бори за първите места в класирането“, коментира Томов.
"Мисля, че самият факт, че задълженията са намалени само за няколко месеца на половина, показва възход. Управлението на дълга, отношението към кредиторите, всичко това показва едно друго управление.
"Не само ще издържим, но и очаквам да имаме сериозен финансов възход в най-скоро време. Очаквам да имаме и нов генерален спонсор. Работим много силно в тази насока“, каза още той.
"Най-важното, което искам да кажа и вече имам право е, че ЦСКА вече е акционерно дружество. Бивайки акционерно дружество, ЦСКА трябва да се превърне в клуб на своите фенове. Това не е правено не само в България, но и в цяла Източна Европа.
"Трудно е, но аз вярвам, че феновете ще закупят акции и поетапно клуб на своите фенове“, допълни идеологът на „червените“.







На днешния празник не бива да приготвяме определени ястия
Времето днес: Облачно, но с температури до 13 градуса
Заспалият Ливърпул пак живна с победа над Интер
Ще се проведе втори национален протест с искане за оставка на кабинета
Специалистите по здравни грижи излизат на протест
Защо Ричард Гиър е получил 20-годишна забрана да бъде водещ на "Оскарите"?
10 от най-великите творения на Zagato
Камионите Freightliner Cascadia ще виждат като хората
Вижте 128-годишната история на Rolls-Royce в 4-минутен клип
Без изненади - японски марки правят най-здравите нови автомобили
Джейк Пол тренира с Даниел Дюбоа за мегасблъсъка с Антъни Джошуа
Брендън Морено недоволен от спирането на мача на UFC 323
Тръмп: Грандиозното UFC шоу пред Белия дом ще включва 8–9 шампионски двубоя
Али Юзеир се завърна в стил: зрелищен нокаут за по-малко от три минути на SENSHI 29
Защо тялото ни търси тишината?
Селективен мутизъм: Когато думите на детето замръзват от страх
Какво е влиянието на епигенетиката при ендометриозата?
БАПЗГ организира протести в цялата страна от сряда заради ниските минимални заплати в последните проектобюджети
Коментари
Напиши коментар11:52 | 21 дек 2013 г.
06:28 | 21 дек 2013 г.
01:06 | 21 дек 2013 г.
00:50 | 21 дек 2013 г.
23:38 | 20 дек 2013 г.
Напиши коментар