Легендарният вратар на ЦСКА и националния отбор Георги Велинов даде прогнозата си за предстоящото вечно дебри за CSKA.BG. Той е убеден, че 4 март ще е празничен ден за "червена" България.
"Събота ще е празник за ЦСКА. Искам да стане хубав мач и да победим Левски. Още като дете сам се надъхвах срещу Левски. За щастие след това играх срещу тях като футболист. Беше празник едно време да се играе пред пълни трибуни."
"Оптимист съм за събота от първите два мача след подновяването на първенството. Срещу Ботев Пловдив имаше подценяване. Новите футболисти са добри. Спомням си две интересни случки като футболист на ЦСКА".
"Първото ми дерби с екипа на ЦСКА завърши с успех 2:1, а преди срещата треньора ме пита дали се притеснявам. Не се притеснявах само преди три месеца ги бях победил с Черно море с 3:1".
"Втората случка бе, когато в 90-ата минута ни изравниха от дузпа за 2:2, а Тодор Барзов показа среден пръст. Аз тръгнах да го гоня от ярост, а неговите го гонеха от радост. Минах центъра и се сетих какво ще ми се случи и се върнах", заяви Джони Велинов.







Йотова: Антон Станков бе неизменно воден от идеала за справедливост
Спипаха 18 нелегални мигранти на "Видин – Калафат"
Хиляди младежи в България членуват в радикални крайнодесни организации
Голям пожар гори на Халкидики, евакуираха селището Сивири
Луксозна яхта за близо 4 млн. потъна в Средиземно море (ВИДЕО)
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар