ЦСКА успя да спечели тристранния блиц турнир в Австрия, след като се наложи с 2:0 над Габала във втория си мач от "'Щубай Къп".

Отборът финишира турнира с две победи, след като по-рано надви с 3:1 Вакер Инсбрук и на практика отборът на Стамен Белчев успя да спечели символичния трофей.

"Червените" започнаха много силно срещу азерите и още в 4-ата минута стигнаха до преднина в резултата.

Недялков отправи удар от дистанция, а топката срещна дясната греда и влетя във вратата на Мамадов за 1:0.

В следващите минути "армейците" продължиха да бъдат по-силният отбор на терена, а в 13-ата минута Каранга не успя да засече едно страхотно центриране.

Меркадо от своя страна имаше шанс да вкара в 23-ата минута, но пропусна сам срещу вратаря.

В самия край на мача Антон Недялков центрира в наказателното поле на Габала, където Кубемба стреля, Мамадов спаси, но при добавката конгоанецът а не пропусна да се разпише - 2:0.

ЦСКА: 12. Китанов, 23. Дюлгеров (2. Атанасов 26'), 5. Бодуров, 4. Чорбаджийски, 3. Недялков, 17. Симао, 15. Малинов (22. Колев), 19. Десподов, 7. Меркадо (11. Енрике 24'), 29. Ангелов, 9.Фернандо Каранга

Резерви: Борис Груев, Слави Петров, 14.Валентин Антов, 2.Стойчо Атанасов, 18.Александър Георгиев, 22.Никола Колев, 21.Енрике, 8.Кевин Кубемба

Треньор: Стамен Белчев