Защитникът на ЦСКА-София Николай Бодуров не скри разочарованието си от загубата с 0:1 от Лудогорец в дербито на кръга снощи.
"Раздаваме се на максимум, но не можем да ги победим. Според мен е липса на късмет, на моменти и на класа, а те със късмет ни вкарват гол. Искам и ние един път да играем така като тях - без положение да вкараме гол и да бием. Явно сме най-големите каръци", коментира той.
"Създаваме положения, просто не можем да вкараме. Характер ли е, късмет ли е - просто не можем да вкараме, а футболът се играе на голове. Както и да си играл, историята помни резултата. След като не побеждаваш, каквото и да кажеш."
"През второто полувреме хвърлихме всичко, но последните 5-10 минути се уморихме. Не съм сигурен, че имаше червен картон. Съдията каза, че е дал втори жълт за симулация. Грешките се натрупват и губим."
"Като знаеш, че всеки мач излизаш за победа и си задължен да победиш, а първите два мача не тръгваш, както трябва - напрежението ще дойде върху нас. Все пак казвам, че всички футболисти в този отбор имат качества. Въпроса е да покажем характер и с победи се излиза от тази ситуация, но важен е характерът и себераздаването", добави Бодуров.







Загинал пешеходец на автомагистрала "Хемус" край Шумен
Наско Сираков: Левски е създаден да побеждава, не да оцелява
Пешеходец загина на “Хемус” край Шумен
ЕС подкрепя репатрирането на непълнолетни мигранти от Сеута в Мароко
Посланикът ни в Украйна Златин Кръстев се представи на Зеленски
Какво означава грешка P0744?
Toyota разпродаде суперколата си още преди да я покаже
Първото поколение на BMW X5 получи V10 и ръчни скорости
Защо страничните огледала са обречени на изчезване
Шон Брейди и Габриел Бонфим ще оглавят UFC събитие през ноември
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: Залата ми помага да се справя с менталното напрежение! Тайната е в баланса! (ВИДЕО)
Джони Уокър ще дебютира при тежките на UFC 332
Тази неделя: Крис Сайборг излиза за последната си ММА битка на PFL Tampa
Синдром на Кулен-де Врис – когато липсва едно функциониращо копие на гена KANSL1
Може ли ходенето пеша да замени кардиото?
Салмонелоза – как да се грижим за детето?
Започват номинациите за „Лекар на годината 2026“
Коментари
Напиши коментар09:01 | 23 юли 2017 г.
08:28 | 23 юли 2017 г.
Напиши коментар