Общо 11 играчи на ЦСКА получиха повиквателни за предстоящите мачове на националните отбори, съобщи клубният сайт.
Селекционерът Петър Хубчев прати повиквателни на шестима армейци за мачовете на България срещу Швеция на 31 август и срещу Холандия на 3 септември - Георги Китанов, Божидар Чорбаджийски, Антон Недялков, Кристиян Малинов, Станислав Манолев и Кирил Десподов.
Освен тях, в младежкия национален отбор беше повикан Александър Георгиев за двубоя с Люксембург на 5 септември в Стара Загора. Към тази бройка се прибавят и двамата чуждестранни национали - латвийският вратар Витаутас Черниаускас и конгоанският нападател Кевин Кубемба.
При това положение старши треньорът на ЦСКА Стамен Белчев ще трябва да повика и юноши за приятелската среща с Марица (Пловдив) на 2 септември на базата в Панчарево.
Двама юноши на клуба са част от националния отбор на България до 16 години, който ще играе приятелски турнир в Москва. Надпреварата започва днес. Защитникът Любомир Митков и нападателят Кристиян Атанасов ще защитават честта на България срещу Израел, Литва и домакина Русия.








23-годишна българка е намерена мъртва в апартамент в Солун
Гунев за казуса с Пеевски: PNR системата може да се използва само при тежки престъпления
Д-р Боян Митракиев: Вървим по пътя на Румъния, която е в стагфлация
Защо Беларус избягва по-голяма роля във войната в Украйна
Ники Михайлов и Николета отпразнуваха 20 г. от началото на своята приказка
Стандартно BMW M2 победи екстремното M2 CS на „Нюрбургринг“
Руснаци направиха алтернатор, задвижван от изгорели газове
Как работи хиперболичното въздушно окачване
Черната кола харчи повече – ето защо
Класиците не стигнаха до битка за медалите и във втория ден на Европейското по борба
Разкриха истинската причина за спора около Фюри – Джошуа
Масвидал: Борбата няма да спаси Макгрегър в реванша срещу Холоуей
UFC 329: Пълната бойна карта за завръщането на Конър Макгрегър
Бившият здравен министър Стойчо Кацаров е новият представител на пациентите в Надзорния съвет на НЗОК
Министър Ивкова започва проверки на обектите за модернизация на спешната помощ
Шизофренията и биполярното разстройство споделят 70% от генетичните си корени
Стимулирането на блуждаещия нерв подобрява тежката депресия със 70%
Коментари
Напиши коментар15:52 | 22 авг 2017 г.
15:13 | 22 авг 2017 г.
Напиши коментар