Българският национал Ивелин Попов изигра добър мач за Кубан Краснодар при загубата на неговия тим с 0:2 от швейцарския Санкт Гален.

Двата тима се срещнаха в мач от груповата фаза на Лига Европа, който се игра на швейцарска земя, а домакините показаха много добра игра.

Попов бе единственият футболист, който показваше класа от редиците на руснаците, но въпреки това късмет не му достигна, за да вкара поне един гол.

През първото полувреме играта бе мудна, но след почивката домакините се активизираха и вкараха два гола.

Мартич откри резултата в 56-ата минута. Той се възползва от лошо отиграване на противниковия вратар и реализира.

Минути след това треньорът на Кубан Доринел Монтеану пък доста изненадващо реши да смени Попето.

В 76-ата минута швейцарците вкараха и втори гол, с който убиха интригата в мача.

Матис засече хубаво центриране и реализира за 2:0, а до края нямаше повече попадения. Така трите точки отидоха в сметките на Санкт Гален. Така тимът дели първото място със Суонзи в Група "А".