"ФК Копенхаген за мен е лош жребий. Първо, по това време там е доста студено и второ - те са здрав отбор, играят на границата на позволеното, предпочитат доста единоборствата, ръстови момчета са", заяви вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов по повод днешния жребий в турнира Лига Европа.
Първата среща е в София на 16-и февруари, а след седмица петкратните шампиони на България гостуват в датската столица. "Но това е съдбата. Ще играем, какво ни остава да направим? Аз лично предпочитах да ни се падне отбор от някой голям отбор - например Рома, Тотнъм, Фиорентина, дори и Фенербахче. Все пак и сега Копенхаген е фаворит срещу нас, защото са опитни, играят много по-дълго и повече като време от нас в Европа", завърши вратарят.








Обедна емисия
Стадионът на "Славия" потъна в цветя и плакати в памет на загиналите деца (+СНИМКИ)
Смъртоносен токсин и силни челюсти: Рисковете от срещата с риба-заек в Гърция
Повдигнаха обвинение на шофьора на ТИР-а за катастрофата с три жертви на "Тракия"
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Гюров с коментар за бюджета: Гражданите очакваха нещо съвсем различно
СОС реши: Парк "Заимов" запазва името си
DEVIN е любимата марка на българите за поредна година
Volkswagen ID. Buzz става кемпер срещу 2600 евро
Ferrari показа уникат за над милион долара
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
Клареса Шийлдс се завръща в средна категория за битка с Кей Скот
Бетербиев: Третият мач с Бивол може да е след шест месеца, но той не иска да се бие
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Колко часа сън са нужни при децата, според възрастта?
10 заболявания, които могат да повлияят на сексуалния живот
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар