Сръбският полузащитник Урош Матич от ФК Копенхаген заяви, че е доволен от победата над Лудогорец с 2:1 в София в първи 1/16-финален мач от турнира Лига Европа, но предупреди, че датският шампион трябва много да внимава в реванша.
"Много съм щастлив от резултата и от начина, по който играхме. Срещнахме сериозен съперник, но успяхме да се справим. Лудогорец е силен отбор, но ние играхме наистина много добре. Все още сме на средата на пътя, но мисля, че имаме отлични шансове да продължим напред. Квист (б.а. наказан за реванша) е много важен играч за нас, но ние разполагаме с достатъчно качествени футболисти на резервната скамейка, така че мисля, че всеки един от тях може да се справи", коментира Матич.








Църковен празник на 23 юни - поверия, забрани и традиции
Времето във вторник, 23 юни: Облачно, гръмотевични бури и валежи
Хороскоп за 23 юни 2026 г.: Неочаквани възможности и интересни контакти за зодиите
Една чаша не е безобидна: Алкохолът е свързан с 10 вида рак
Временно променена е организацията на движението в участъци на „Тракия“
Слънчево начало на деня, следобед бури и градушки
Toyota отива на съд за плагиатство
Бензиностанция предложи награда за залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Турки Алалших готви мегасблъсък между Наоя Инуое и Джеси Родригес
Шакур Стивънсън подкрепи навлизането на Zuffa Boxing
Карлос Улберг разкри кога очаква да се завърне в октагона
Алекс Перейра заговори за отказване: Страх ме е да се върна в клетката след боя със Сирил Ган
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар