Нападателят Дидие Дрогба напуска канадския отбор Монреал Импакт. Бившият голмайстор на Челси влезе като резерва за Монреал в полуфинала в Мейджър лийг сокър с Торонто (3:2), а след мача даде индикации, че след края на сезона ще напусне канадския тим.
"Всеки знае, че това са последните ми мачове тук. Има още един, може би два мача до края на сезона. Нека мислим за тях, това е по-важно от това къде ще играя следващия сезон", каза Дрогба.
Монреал гостува на Торонто в мач реванш на 30 ноември, като при победа или реми ще се класира за финала в МЛС срещу победителя от другия полуфинал между Сиатъл и Колорадо.
Дрогба, 38-годишен, се присъедини към Монреал през юли 2015 година и за два сезона вкара 21 гола в 33 мача.








Шофьор загина при катастрофа край Карнобат
Какви билки се берат на Еньовден за здраве и късмет
Трима души са открити мъртви в Угърчин
Като сцена на филм от ужасите във Варна: Пиян блъсна паркирани коли и извади пистолет
Германия се насочва към пенсиониране на 70 години
Ескалация в Егейско море: Гърция отчете нарушения от турски самолети
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Давид Сабо-Тот: На SENSHI 32 Grand Prix искам да докажа, че мястото ми е сред световния елит
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар