Възникна поредна огромна пречка пред евентуален бъдещ входящ трансфер на Левски! Родният шампион се бори с конкуренцията на руския гранд Спартак Москва за привличането на алжирския халф на Динамо Махачкала Хусем Мрезиг.
26-годишният полузащитник призна, че води преговори със сините. Наред с това той разкри, че вече е отклонил едно предложение, а желанието му е да продължи кариерата си в клуб, различен от сегашния му.
„Нямам намерение да се връщам в Алжир за момента, въпреки че Белуиздад ме иска. Има накъде да се развивам, искам да съм в чужбина до края на кариерата си. Трябва да призная, че имам контакти с други клубове. В Русия те са с четвъртия в класирането Спартак Москва. Има и друг клуб – Левски, където играе Акрам Бурас, който много ме иска. Избирам от тях“, каза Мрезиг пред медиите в родината си, цитирани от „Тема Спорт“.
„Ще видим какво ще се случи. Динамо Махачкала няма голямо желание да ме пусне и ми предлага нов договор. Очаквам развитие“, допълни той. Цената на Мрезиг е около 1 милиона евро.
Хусем Мрезиг започна вчера лятна подготовка с Динамо Махачкала, който през миналия сезон едва запази елитния си статут. Играчите минаваха медицински тестове в Москва.
Считаше се, че Левски ще успее рано да затвори сделката за Мрезиг, след като в навечерието на старта на лятната подготовка той започна да следва профилите на клуба в социалните мрежи. Явно обаче Спартак Москва също е извадил солидно предложение на масата. Което си е заслужавало да бъде обсъдено както от Динамо, така и от футболиста и агентите му. Акрам Бурас, който е бил съотборник с Хусем в Белуиздад, също опитва да навие сънародника си да премине на „Георги Аспарухов“. Това прави и бившият централен нападател на сините Билал Бари.
Левски се нуждае от сериозно подсилване в полузащитата. И ръководството работи по няколко варианта за трансфер.








Музиката завладя улиците на Париж (СНИМКИ)
БАБХ започва засилени проверки на храните в училища и детски градини
10 години след референдума: Британците масово съжаляват за Brexit
Столичен квартал остава без топла вода до 26 юни
Тръмп се оплаква наред – от Италия и Мелони, от медийна публикация
Взрив в газов терминал в Катар, 18 души са в неизвестност
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Как да предпазим двигателя от прегряване в жегите
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Кристиан Мбили пред сблъсък с Канело: Тази битка ще промени живота ми
Волкановски е готов за Гейджи: Ще приема битка за втори пояс без колебание
Ислам Махачев отказва участия в RAF: Фокусиран съм върху UFC
Дрикус дю Плеси се завръща срещу Камару Усман в главния мач на UFC Оклахома Сити
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
CAR-T терапия помага за бъбречна трансплантация при високи нива на антитела
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар