Интересно

Виж още

Бисери

Виж още

Обзор на кръга

Виж още

Резултати

  • Европа
    • 16:00
      - - Tobol Samtredia
    • 16:00
      - - K. Almaty UE Engordany
    • 18:00
      - - Динамо Минск Дери Сити
    • 18:00
      - - FC Viitorul Racing Luxembourg
    • 18:00
      - - Gandzasar Лех Познан
    • 18:00
      - - Laci Анортозис
    • 18:00
      - - I. Pavlodar Trakai
    • 19:00
      - - Kalju Stjarnan
    • 19:00
      - - Молде Glenavon
    • 19:00
      - - Славия Ilves
    • 19:00
      - - Gzira Radnicki Nis
    • 19:30
      - - Riga FC ЦСКА
    • 19:30
      - - Слован Братислава Milsami
    • 20:00
      - - Zaria Balti Gornik Z.
    • 20:00
      - - АИК Шамрок
    • 20:00
      - - Apollon Stumbras
    • 20:00
      - - Динамо Тбилиси Dun. Streda
    • 20:00
      - - Хакен FK Liepaja
    • 20:00
      - - Keshla Balzan
    • 20:00
      - - Макаби Тел Авив Ференцварош
    • 20:00
      - - Sarpsborg 08 Vestmannaeyjar
    • 20:00
      - - Shakhtyor Soligorsk Connahs Q.
    • 20:00
      - - Vardar Pyunik Yerevan
    • 20:00
      - - Prishtina Fola
    • 20:00
      - - Zalgiris Klaksvik
    • 20:30
      - - Niedercorn Gabala
    • 20:30
      - - Нордселанд Клифтънвил
    • 20:45
      - - Бейтар Йерусалим Chikhura
    • 21:00
      - - Копенхаген KuPS
    • 21:00
      - - Luftetari Gjirokastra Вентспилс
    • 21:15
      - - Сарайево Банантс Ереван
    • 21:15
      - - Марибор Partizani
    • 21:30
      - - Партизан Rudar
    • 21:30
      - - Тренчин Buducnost
    • 21:30
      - - Mladost Podgorica Б 36 Торшавн
    • 21:45
      - - Колерейн Sp. Subotica
    • 21:45
      - - Дъндолк Levadia
    • 21:45
      - - NSI Runavik Хиберниън
    • 21:45
      - - Осийек Petrocub
    • 21:45
      - - Tre Fiori Rudar
    • 22:00
      - - Домжале Широки Бриег
    • 22:00
      - - Уйпещ Нефтчи Баку
    • 22:15
      - - Хафнарфьордур Lahti

Класиране

Анкета

Заслужено ли Франция стана Световен шампион по футбол?

Резултати

186 гласа

ИЗГОДНИ ОФЕРТИ

Виж още

ТВ програма

Спорт

Eurosport 2 11:00
Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап
Eurosport HD 11:00
Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап, обзор
Eurosport 10:30
Футбол: MLS, обзор на кръга

Всички предавания Виж всички