Локомотив София загуби с 0:1 от македонския Работнички Скопие в поредната си контрола на турска земя. През първата част железничарите бяха трагични и се спасиха само с един гол.

В 22-ата минута Андонов излезе сам срещу Боян Пейков и мушна топката в мрежата за 0:1. Атаките на Локо бяха твърде плахи, еднообразни и елементарни, което бе добре дошло за македонците.

След слабото първо полувреме столичните "железничари" стигнаха до гол в 47-ата минута, но той бе отменен заради засада. Локо можеше да стигне до равенството в края на мача, но Идриси изпусна невероятно положение.

В последните минути македонците прибегнаха до типично балкански номера - бавене на играта, разкарване на топката и разправии със съперника и съдията.

Това обаче в крайна сметка им помогна, тъй като Локомотив не съумя да отбележи гол.

ЛОКО (СФ) - РАБОТНИЧКИ 0:1

0:1 Андонов (22)

ЛОКО (СФ): Пейков, Димитров, Лахчев, Върбанов, Добрев, Манолов, Горанов, Романов, Писаров, Дафчев, Йорданов (Галев, Гаров, Дяков, Джонсън, Идриси, Караджинов, Кларънс)

РАБОТНИЧКИ: Стефанович, Туневски, Ад, Стоянов, Кумбев, Глигоров, Тодоровски, Вуйчич, Велковски, Маневсичи, Андонов (Димитриевски, Белица, Петрович, Скендерович, Ивановски, Митревски, Петковски, Радович, Мицевски, Станкович)