Днес 32-годишният футболист бе награден с приза "Футболист на 18-тия кръг на "А" група" в анкетата на Пресклуб "България".
"Все още не се чувствам ветеран. Физически съм много добре и имам сили да играя още дълго време. Договорът ми с Левски е до лятото на 2013 година, но се надявам да остана в тима и след това и да приключа кариерата си тук", сподели Цветков.
"Все пак футболът е непредсказуем и нищо не се знае. Не се радвам, защото 7 гола за толкова мачове не е някакъв голям успех. При нас в Левски не е важно кой ще вкара най-много."
"Нашата цел е отборът да печели и да стане шампион", продължи играчът на "сините", който имаше оферта и от ЦСКА, преди да премине на стадион "Георги Аспарухов".
"И тогава, и сега съм убеден, че съм направил правилния избор. Това е клубът, в който исках да играя", каза още играчът.
"Все още е рано да се говори за фаворити. Тепърва предстоят трудните мачове - както за нас, така и за конкурентите ни", завърши Иван Цветков.

Протестите започнаха: Студенти скандират "Оставка!" в центъра София
Хора на Слави Трифонов напускат ИТН заради общата му политика с ГЕРБ
Компенсации за неприети в градини деца - МС разпореди над 1,7 млн. лв.
Донбас няма да задоволи Путин, той ще иска още
Украйна е задържала кораб на руския сенчест флот
Франция алармира: Евросредства може да са се озовали в ръцете на "Хамас"
Памела Андерсън иска да си смени името
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Citroen направи щур ван със спалня и киносалон
Хиляди употребявани коли загубиха важна функция
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Дейна Уайт категоричен: Няма да видим Ронда Раузи срещу Кейти Тейлър
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Отбиване на бебето
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар