Българският централен бранител на Партизан Иван Иванов успя да реализира едно от попаденията при разгромната победа на неговия тим над Слобода Ужице с 5:0.

Срещата се игра в Белград и бе от 6-ия кръг на сръбското първенство, а Иванов както обикновенно бе титуляр и остана на терена през целия мач.

Домакините бяха по-добрият отбор и победата им бе напълно резонна, а след нея тимът увеличи аванса си на върха, на класирането, на 15 точки.

Маркович откри резултата в 20-ата минута, а Нинкович удвои преднината на "Гробарите" пет минути преди края на полувремето.

Счепович реализира за 3:0 в 68-ата минута, след което в 77-ата минута Иванов направи резултата в полза на домакините разгромен.

След корнер, изпълнен от Неманя Томич, Милкович засече с глава към вратата, но топката се отклони, и българският бранител реагира най-добре, пращайки я в мрежата от близко разстояние.

Това е четвърти гол за българина от началото на сезона. Родният защитник има попадения и в Шампионската лига и Лига Европа.