Черноморец и Славия не успяха да се победят в Бургас, завършвайки наравно 2:2, в мач от 10-я кръг на А Група.

И двата тима вече имат по 11 точки, но Славия е на 10-о място с по-добра голова разлика. Наско Курдов пък вкара шестия си гол от началото на кампанията и започва да възражда кариерата си.

Първото сериозно положение бе за Черноморец, след като Манзоро изпусна да открие, останал очи в очи в Геори Петков. Този пропуск бе наказан в 23-ата минута, когато Наско Курдов вкара поредния си гол през този сезон. До края на полувремето двата отбори си размениха по няколко атаки, но не си случи нищо интересно.

Втората част започна ударно за домакините, които изравниха след само шест минути игра. Наджиб Амари напредно самостоятелно и никой не го спря до наказателното поле. Той отправи прецизен удар в левия ъгъл на Петков и изравни.

Радостта на домакините трая само до 56-ата минута, когато Дос Сантос успя да даде отново аванс на "белите" след солова акция.

Драмата обаче бе пълна и в 89-ата минута Черноморец получи правото да изпъли дузпа за нарушение срещу Николай Павлов.  От бялата точка точен бе юношата на Левски Лъчезар Балтанов.

ЧЕРНОМОРЕЦ - СЛАВИЯ 2:2

0:1 Курдов 23`