Агитка от 200 души ще подкрепя ПСВ Айндховен при гостуването на Лудогорец в мача от груповата фаза на Лига Европа. "Филипсите" ще заемат своите места в сектор "Г" на стадион "Васил Левски".
ПСВ ще бъде придружаван и от ВИП фенове, които ще бъдат настанени в сектор "А". Тимът на Станислав Манолев е на второ място в групата и се нуждае само от победата, за да измести родния шампион.
Равенството също ще даде спокойствие на холандците, които на този етап могат да бъдат изместени от Черноморец (Одеса). Българският шампион ще си подпечата първото място в класирането, ако вземе точка от този мач. По този начин Лудогорец ще избегне евентуален тежък съперник за елиминационната фаза.
В същото верме се разбра, че Лудогорец ще бъде без своя капитан Светослав Дяков при домакинството срещу Локомотив Пловдив в събота. Футболистът има проблем с връзките на коляното и със сигурност пропуска двубоя.
Лекарският щаб на шампионите ще направи всичко възможно, за да вдигне Дяков за домакинството срещу ПСВ на 28 ноември. Така един от най-постоянните играчи на разградчани няма да може да играе срещу Локомотив.
Той получи контузия по време на първия мач между Лудогорец и Берое в Разград и пропусна реванша. При така създалата се ситуация се очертава двойката вътрешни халфове на тима да бъдат Христо Златински и Фабио Ешпиньо.







ТИР се запали преди Враца и блокира движението
Драматична промяна край Гренландия: Хиляди гигантски китове навлизат в нови територии
Държавата дава хиляди евро на човек за преместване в малък град или село
Червен флаг: мъртво вълнение по Черноморието ни
Плажуващи в шок: Претъпкана лодка с мигранти пристигна на испанския бряг (ВИДЕО)
Les Castizos идват в Лозенец за силен музикален уикенд
Трифонов: Лъжат ни, а Радев удобно се скaта
Германски производител е заплашен от милиард евро глоба
Renault ще запази физическите бутони, дори и да струват повече
SUV-та и комбита крият тайно място в багажника
Porsche 911 остава безспорният крал на спортните автомобили
Двубоят Джошуа – Фюри е под въпрос: Надеждата угасва
На този ден: Терънс Крофорд стана абсолютен шампион след нокаут над Джулиус Индонго (ВИДЕО)
Двама български джудисти стартират на световното първенство за кадети
Майкъл Пейдж дебютира в RAF срещу Александър Шлеменко
Психология за родители: Тръгването на ясла или градина – как да подкрепим детето при адаптацията
С фото изложбата „Всеки нов живот заслужава шанс“ Майчин дом отбелязва 50 години неонатология
Полезен ли е белият шум за заспиване?
Масаж на лицето - какви са ползите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар